Krása spojená s ženskou naivitou sa stala nekonečnou studnicou inšpirácií pre tvorcov vtipov o blondínkach. Ak patríte k dámam s blond vlasmi a pri počúvaní takýchto vtipov ste len ticho zatínali päste, už nemusíte.  V rukách totiž máte triumf, ktorým odzbrojíte všetkých neprajníkov a závistlivcov.

Vedci potvrdili, že vtipy o inteligencii blondínok sú len mýtus. Britský ,,The Telegraph” informuje, že podľa štúdie profesora ekonómie Jaya Zagorského z Ohio State University nie sú blondínky o nič viac hlúpe ako ženy s inou farbou vlasov. Skúmaniu sa podrobilo vyše 10 tisíc žien a záver je pre mnohých možno prekvapivý: blondínky majú priemerné IQ 103,2, brunetky 102,7, červenovlásky 101,2 a ženy s čiernymi vlasmi 100,5. Podľa Zagorského nemožno s istotou tvrdiť, že blondínky sú múdrejšie ako ostatné, rozhodne však možno povedať, že nie sú hlúpejšie.

Ak na vás teda niekto nabudúce vybehne s vtipom: „Prečo sa blondínkam stále darí? Lebo sprostí majú šťastie,“ len sa pousmejte. Vy o tom predsa viete svoje… :-)

Autor: Mia

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rôzni
Táto redaktorka ešte nemá svoj redaktorský účet, pretože píše jeden zo svojich prvých článkov. Ale čoskoro... :)