Hviezda prvej série Superstar sa pred časom stiahla do absolútneho úzadia. Zmena nastala až v momente, keď Martina Schindlerová oficiálne potvrdila rozvod a návrat do svojej hudobnej kariéry, vďaka čomu prešla najnovšie nečakanou premenou. Wau, to je ale kočka!

Martinu Schindlerovú si väčšina ľudí pamätá ako tichú, no za to poriadne talentovanú červenovlásku so zlatom v hrdle. Postupom času jej vlasy prešli viacerými premenami v odtieňoch hnedej či ryšavej, pričom svojmu ikonickému look-u zostala roky verná.

Zrejme práve preto si ju slovenský denník vybral ako inšpiráciu pre mnohé ženy. Martina totiž v rámci festivalového stylingu prešla skvelou premenou, kedy okrem jej účesu dostal poriadne zabrať i každodenný make-up.

Bývalá superstaristka tak vymenila dlhé rovné vlasy za dva nariasené vrkoče doplnené make-upom s výraznými linkami a bodkami v oblasti očí. Musíme uznať, že Martine táto zmena veľmi pristane, o čom sa môžete presvedčiť na záberoch nižšie, kde pózuje po boku ex-farmárky Lucie Mokráňovej a moderátorky Kvetky Horváthovej!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/SchindlerovaMartina_Official, Klenoty_aurum_Slovensko