Meno Daniela Radcliffa sa v hereckom svete stalo už akousi ikonou. Obľúbený predstaviteľ čarodejníka Harryho Pottera sa tak za posledné roky vypracoval na jedného z najvyhľadávanejších filmových umelcov. Hoci sa sympatický Angličan Harryho nálepky už zrejme nikdy nezbaví, naďalej aktívne pracuje na nových projektoch.

29-ročného Daniela sme mali možnosť vidieť vo viacerých vydarených snímkach. Okrem sedem dielnej čarodejníckej ságy sa herec predstavil napríklad vo filmoch Žena v čiernom, Frankenstein, Iluzionisti či dokonca v jednom z príbehov o Jamesovi Bondovi.

Daniel Radcliffe

Aktuálne sa fešný Londýnčan podieľa na nakrúcaní novinky s názvom Escape from Pretoria, kde sa však kvôli filmovej postave zmenil doslova na nepoznanie. Výzor mladého študenta z Rockfortu týmto počinom úplne upadol do zabudnutia – vo filme z väzenského prostredia sa stal najnovšie z Radcliffa dlhovlasý, zarastený a neohrabaný dobrodruh. To je teda riadna zmena, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

escape from pretoria

Zdroj/Foto: Instagram/#Escapefrompretoria, TheDanielRadcliffe

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.