Hoci sa pomerne často stretávame s trendom priblížiť sa ikonickej bábike Barbie, niektoré dievčatá majú diametrálne odlišné sny. To je aj prípad 24-ročnej dievčiny menom Amber Luke, ktorá už minula tisíce dolárov na to, aby sa čo najviac priblížila výzoru nebezpečného draka.

Amber to s premenou na kúzelného modrého draka myslí absolútne vážne – samu seba dokonca nazýva Blue Eyes White Dragon, podľa známeho draka z hry. Mladá Austrálčanka sa tak za uplynulé roky zmenila naozaj na nepoznanie – z nevinnej teenagerky sa vďaka nespočetným estetickým zásahom na tele stala doslova neprehliadnuteľná šelma.

amber luke
Amber pred radikálnou premenou

Modré vlasy, desiatky rozsiahlych tetovaní, piercingy či rozdvojený jazyk – to všetko sa stalo neodmysliteľnou súčasťou kráskinho vzhľadu. Sebavedomá kočka si dokonca na zuby dala nasadiť ostré tesáky a jej očné buľvy tiež prešli podivnou premenou. Pri pohľade na modrovlásku je tak už teraz jasné, že jej čoskoro dôjde voľné miesto na pokožke, keďže kérkam sa nevyhla ani oblasť tváre.

Hoci by sa vzhľad influencerky mohol zdať naozaj prehnaný, Amber na sociálnej sieti sledujú tisíce nadšencov, ktorí ju pravidelne zahrňujú slovami chvály. A čo na temperamentnú dračicu hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Amber Luke

Zdroj: Instagram/Amber_luke |Foto: Instagram/Amber_luke, Pixabay.com