Už čoskoro sa na našich televíznych obrazovkách opäť objaví nová séria drsnej a zrejme najsledovanejšej reality šou. Farma 11 bude niesť zaujímavý a výnimočný koncept, pričom záujem o účasť najnovšie prejavila i kontroverzná Zuzana Strausz Plačková!

Východ vs. Západ! V tomto hesle by sa malo niesť očakávané jedenáste pokračovanie Farmy, kde budú súťažiaci podľa všetkého rozdelení na dva tábory. Otázkou však nateraz zostáva to, či sa v nových epizódach môžeme opäť tešiť na účasť celebrít, čo zožalo v poslednej sérii obrovský úspech zo strany divákov.

Napriek tomu, že castingy do televíznej šou sú už v plnom prúde, mená účinkujúcich nateraz nepoznáme. O vystupovanie pred markizáckymi kamerami však pred časom prejavili záujem známe tváre, ako Monika Haklová s jej synom Filipom či bývalý súťažiaci Stanislav Tovcimák.

Prebojuje sa do šou i samotná Plačková?

Čo ale zrejme nikto nečakal, bola verejná výzva zo strany kontroverznej Zuzany Strausz Plačkovej. Podnikateľka z Bratislavy, ktorá patrí medzi najsledovanejšie slovenské osobnosti, sa totiž nechala počuť, že by sama rada zavítala do vidieckej súťaže s finančnou odmenou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zo zvedavosti by som šla na Farmu, asi len kvôli tomu, že žijem na vysokej nohe obklopená všetkým, čím chcem a možno práve Farma by mi vedela pripomenúť niektoré situácie, ktoré som prežila jak dieťa,” reagovala na jednu z otázok svojich fanúšikov.

Je tak otázne, či sa Zuzanu po danom verejnom prehlásení rozhodne s lukratívnou ponukou osloviť i samotná televízia. Pravdou však je, že ak by Plačková zabojovala na statku plnom kamier a cudzích ľudí, o zábavu by sme mali rozhodne postarané!

Foto: Instagram/Queen.Plackova, Facebook/Farma