Vaše rovesníčky majú už nejaký ten piatok záväzky – riešia svadby, manželstvá, deti, hypotéky a vy si akosi stále užívate život single lady? Ak ste odpovedali áno, zrejme sa budete vedieť vžiť do situácie neznámej Slovenky, o ktorú sa podelila na obľúbenej facebookovej stránke Priznania žien.

Slobodné ženy, ktoré sú obklopené kamarátkami, pýšiacimi sa už statusmi manželka či matka, sa občas dostávajú do nelichotivých situácií, kedy si pripadajú, akoby boli z inej planéty. Príkladom je na prvý pohľad úplne nevinné priznanie istej dámy, ktoré ale zrejme vykreslilo životné scény viacerých slečien, keďže pri ňom svieti neuveriteľných viac ako 1400 lajkov!

,,Stojím si tak pri pokladni a čakám na rad, kým sa predo mnou pani pokladníčka a pani, čo kupovala, rozprávajú (obe sú mamy mojich spolužiačok zo základnej školy). Jedna druhej sa chválila, že už je babka a tá druhá jej gratulovala a hovorí, že ju predbehla, ale že jej dcéra mala aj svadbu neskôr. A ja si ich tak počúvam, pozriem sa na svoje ruky a v jednej držím vložky a v druhej golden hrušku…,” podelila sa o príhodu z obchodu istá single lady.

Hoci niektorí sa v komentoch pýtajú, aká je vlastne pointa daného príspevku, slobodné ju veľmi rýchlo pochopili. ,,A to som myslela, že som sama,” či ,,Priznávam, mám to podobne,” znejú niektoré z množstva reakcií žien, ktoré presne vedia, ako sa hlavná hrdinka tohto príbehu v obchode cítila. 😁

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Priznanie žien| Foto: depositphotos.com