Svadba je u každého jedným z najdôležitejších dní v živote, aj preto si ženích a nevesta dávajú záležať na výbere fotografa či kameramana, vďaka ktorým majú na tieto okamihy tie najkrajšie pamiatky. Avšak nie vždy dopadne všetko podľa predstáv.

Na internete sa objavili snímky, ktoré s poriadnym hnevom zverejnila ich autorka Hannah Stanley. Kým fotografka sa totiž na svadbe svojej klientky snažila zachytiť nádherný moment, aký zväčša prichádza len raz v živote, jeden z hostí všetko pokazil.

V okamihu, keď chcela žena odfotiť nevestu, ako v sprievode svojho otca kráča k oltáru, do jej výhľadu skočila s rovnakým zámerom istá svadobčanka s mobilom. Práve jej tak Hannah adresovala tvrdé slová, ,,Pre dievča s iPhonom: Zničila si nielen moju fotku, ale zobrala si túto chvíľu neveste, ženíchovi a otcovi nevesty. Čo plánuješ urobiť so svojou fotkou? Úprimne. Vytlačíš si ju? Uložíš si ju? Budeš sa na ňu každý deň pozerať? Nie, nebudeš. Ale moja nevesta by si ju vytlačila, často sa na ňu pozerala a pripomínala si moment, ako ju v jej svadobný deň otec viedol uličkou. Namiesto toho si si urobila fotku so svojím mobilom, ktorú nikdy nevyužiješ a mne si zablokovala výhľad, aby som si mohla robiť svoju robotu.”

Hannah zároveň odkázala aj ostatným ľuďom, aby ako hostia na svadbe nesledovali túto udalosť cez telefóny, ale aby si ju užili a nechali fotografov robiť si svoju prácu. K týmto slovám, samozrejme, priložila i nepodarené zábery, ktoré okrem nej a mladomanželov nahnevali tisíce užívateľov Facebooku – tí dané snímky neváhali zdieľať, lajkovať či komentovať, čo značí o tom, že na mieste fotografky či ženícha a nevesty by boli taktiež poriadne napálení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Hannah Mbalenhle Stanley