V dnešnej dobe sa stáva veľmi moderným trendom, že sa ľudia o intímne okamihy zo súkromného života delia aj so širokou verejnosťou. Výnimkou nie sú ani mladí americkí YouTuberi Damien a Biannca, ktorí prednedávnom privítali nového člena rodiny – rodičia však zábermi z pôrodu ľudí poriadne pobúrili.

Afro-americký párik je za veľkou mlákou dobre známy najmä vďaka aktivite na internetovom kanáli YouTube, kde pravidelne odkrýva rôzne detaily zo súkromia. Pred pár dňami sa mu dokonca podarilo zachytiť exkluzívne zábery z Biancinnho pôrodu.

Reakcie mamičky pri pohľade na rozkošné dievčatko, ktoré dostalo meno Nova Grace, sa ale s veľkým pochopením okolia nestretli, nakoľko populárna YouTuberka takmer bezprostredne po príchode malej princeznej na svet spustila na jej adresu vlnu urážok. ,,Zdá sa, že bude mať hnedé oči, ale dúfala som, že budú trošku krajšie,” začala tmavovláska hneď v pôrodnici.

Krátko nato nepochopiteľným spôsobom okomentovala aj čelo bábätka, ktoré malo údajne zdediť nepekný tvar po otcovi. ,,Ešteže je to dievča, aspoň si to čelo bude môcť prekryť vlasmi,” dodala Biannca.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video z pôrodu si už stihli pozrieť tisíce ľudí z celého sveta, pričom mamička za prejavy voči vlastnému novorodeniatku schytala lavínu ostrej kritiky. Množstvo rozhorčených komentujúcich sa zhodlo na tom, že rodičia by za narodenie zdravej dcérky mali byť vďační, a nie riešiť to, ako vyzerá.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Pexels.com