Mila Kunis a Ashton Kutcher opäť dokázali, že sú jedným z najroztomilejších hollywoodskych párov súčasnosti. Dvojica sa spolu ukázala na baseballovom zápase, kde spolu povzbudzovala tím Los Angeles Dodgers.

Tehotná herečka Mila Kunis, ktorá je vydatá za svojho hereckého kolegu zo seriálu Tie roky sedemdesiate, Ashtona Kutchera, sa spolu s manželom objavila na zápase svojho obľúbeného baseballového tímu L.A. Dodgers. Dvojica je momentálne v radostnom očakávaní svojho druhého dieťatka, ktoré už onedlho pribudne k prvorodenej dcérke Wyatt Kutcher. Ako sa zdá, krásna Mila nestráca zo svojho šarmu ani v tehotenstve, veď na zápase rozdávala úsmevy a zamilované pohľady pre svojho muža doslova na počkanie.

milal

Ashton sa počas rozhovoru pre Today show preriekol, že so svojou manželkou očakáva prvého syna, na ktorého príchod sa síce teší, no na druhej strane sa ho trochu desí. Dvojica chce totiž svojich potomkov naučiť, aby si vážili peniaze a boli dobrými ľuďmi. :)

Foto: GettyImages, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)