Krásne dvojičky Nízlové trávili väčšinu času spolu až do doby, kým sa Daniela po pôrode neodsťahovala do talianskeho Neapolu. Jej idylický rodinný život však trval pomerne krátko, po ani nie dvoch rokoch sa mamička vrátila späť na Slovensko. Čo je dôvodom jej odchodu od futbalistu Stanislava Lobotku?

Správa o rozchode celebritného páru nešokovala iba verejnosť, ale aj samotnú Danielu Nízlovú. ,,Mňa to zaskočilo tiež… Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ napísala na Instagram zranená Twiinska, ktorá sa vraj so zlomeným srdcom snaží vysporiadať už od septembra.

Úspešný futbalista a mamička jeho dcérky Lindy o dôvodoch rozchodu mlčia. Avšak veľmi blízky zdroj speváčky pre Nový Čas prezradil viac. „Stano jej v septembri povedal, že po dvoch rokoch vzťahu necíti to, čo na začiatku a aj vzhľadom na to, že po pôrode pribrala,“ anonym odhalil šokujúce okolnosti, ktoré mali viesť k rozpadu známeho páru.

Nový Čas ohľadom citilivej témy kontaktoval aj Danielu. ,,Je to pre mňa stále veľmi bolestivé a toto by som radšej nekomentovala,“ uviedla 35-ročná brunetka. Tá možno po pôrode rovnako ako väčšina žien bojovala s nadbytočnými kilečkami, no stále vyzerala príťažlivo. Okrem kráskinej postavy má ale za koncom rozprávkovej idylky stáť i Lobotkova nová známosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/danielatwiins