V 11. ročníku Farmy to miestami naozaj vyzeralo ako vo vojenských zákopoch. Televízia šikovne využila napätie medzi východnou a západnou časťou Slovenska, kde súťažiaci na dvoch frontoch voči sebe často prejavovali nenávisť. Dnes sa už ale východniari so západniarmi stretávajú s úsmevom na tvári, čoho dôkazom je táto trojica!

Celosvetový problém so zákazom návštevy kaderníčky či barbera znepríjemňuje život najmä ľuďom, ktorí sa živia svojím výzorom. Výnimkou nie je ani známy exfarmár Matej Jurkoič. „Dva alebo tri mesiace som sa neoholil,“ priznal na Instagrame. Fitnessáka z Bratislavy však našťastie napadlo, že by mu v tejto situácii mohla pomôcť jedna z jeho farmárskych kolgýň, kaderníčka Deya. „Po dlhých mesiacoch čakania na barbera, som sa rozhodol, že si ho zavolám sám k sebe,“ playboy v spoločnosti sympatickej krásky ukázal svoju neupravenú bradu, ktorú nutne potreboval zastrihnúť.

Matej a Deya

Ružovovláska ale nebola jedinou osobou, ktorá Mateja poctila návštevou. Ešte pred ňou totiž k svalnáčovi prišiel Peter Gyürüsi, taktiež známy z Farmy 11. Peťo východniarku síce nečakal, no jeho tvár jasne naznačovala, že ju vidí veľmi rád. Rodáčka z Košíc tak vymenila ženské vlasy za mužské brady a z oboch “zanedbaných” chalanov vyčarovala upravených fešákov.

Matej návšteva u barbera

Peťo a Deya návšteva

Ostrihaný Peťo z farmy 11

Ostrihaný Peťo

 

Foto/Zdroj: Instagram/matej.jurkovic.official, Instagram/crazydaya