20. apríla tomu bude rok, čo svet zasiahla nečakaná správa o tragickej udalosti jedného z najlepších producentov planéty. Pred prvým výročím Aviciiho smrti tak vypustil DJ-ov tím nový singel SOS, ktorý okamžite obletel celý internet.

Písal sa 20. apríl 2018, keď sa nad tanečnou scénou zniesol čierny mrak v podobe šokujúcej smrti 28-ročného Tima Berglinga, známeho pod pseudonymom Avicii. Miliónom fanúšikom tak ostali len oči pre plač a hudba, ktorú tu po sebe hudobná hviezda zanechala.

Avicii

Pri príležitosti blížiaceho sa prvého výročia od nešťastnej samovraždy sa rozhodol Aviciiho tím vydať na jeho počesť album, pričom na trhu by sa mal objaviť 6. júna. Skladby na ňom sú z dielne zosnulého DJ-a, ktorý ich mal pred svojou smrťou pripravené na nové CD – prvou lastovičkou je song SOS.

Na novinke sa objavil spevák Aloe Blacc, podpísaný i pod jednou z najväčších Aviciiho peciek Wake Me Up. K songu vzniklo i jednoduché video, ktoré obsahuje dojímavé odkazy od fanúšikov. Posmrtný singel SOS si v priebehu pár hodín od zverejnenia na YouTube získal viac ako milión zhladnutí, čo značí o tom, že Avicii stále žije v srdciach ľudí po celom svete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nme.com, YouTube | Foto: YouTube, wallpaperup.com