Najšokojúcejší rozchod roku 2018 spravil svoje – z Dary Rolins a Rytmusa sa stali najsledovanejšie slovenské celebrity. Či už pred krachom vzťahu, alebo po ňom, pri speváčke vždy stoja jej verní fanúšikovia, ktorí jej dodávajú pozitívnu energiu a dôvod na úsmev. Kráska sa im za to odvďačila takýmto pekným odkazom!

Kým Rytmus sa snaží každým dňom verejnosť presviedčať o svojej zamilovanosti k novej frajerke Jasmine Alagič, s ktorou vraj už čaká i dieťa, jeho bývalá priateľka Dara Rolins si súkromie prísne stráži. Na povrch sa však i tak dostávajú informácie z jej okolia o tom, že by mala randiť s neznámym Čechom.

Dara Rolins

Speváčka je voči konšpiráciám týkajúcich sa jej vzťahov s mužmi imúnna a radšej sa snaží užívať si dcéru Lauru, prítomnosť priateliek a pozornosť fanúšikov. Tých má Dara naozaj požehnane, len na Instagrame ju sleduje 441 tisíc followerov.

Práve pri prekročení hranice končiacej sa nulou mala 45-ročná diva potrebu sa svojim priaznivcom poďakovať. Patríte medzi nich i vy? V tom prípade vás Darine úprimné a vrúcne slová viac ako potešia!

Odkaz Dary Rolins pre fanúšikov

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)