Najšokojúcejší rozchod roku 2018 spravil svoje – z Dary Rolins a Rytmusa sa stali najsledovanejšie slovenské celebrity. Či už pred krachom vzťahu, alebo po ňom, pri speváčke vždy stoja jej verní fanúšikovia, ktorí jej dodávajú pozitívnu energiu a dôvod na úsmev. Kráska sa im za to odvďačila takýmto pekným odkazom!

Kým Rytmus sa snaží každým dňom verejnosť presviedčať o svojej zamilovanosti k novej frajerke Jasmine Alagič, s ktorou vraj už čaká i dieťa, jeho bývalá priateľka Dara Rolins si súkromie prísne stráži. Na povrch sa však i tak dostávajú informácie z jej okolia o tom, že by mala randiť s neznámym Čechom.

Dara Rolins

Speváčka je voči konšpiráciám týkajúcich sa jej vzťahov s mužmi imúnna a radšej sa snaží užívať si dcéru Lauru, prítomnosť priateliek a pozornosť fanúšikov. Tých má Dara naozaj požehnane, len na Instagrame ju sleduje 441 tisíc followerov.

Práve pri prekročení hranice končiacej sa nulou mala 45-ročná diva potrebu sa svojim priaznivcom poďakovať. Patríte medzi nich i vy? V tom prípade vás Darine úprimné a vrúcne slová viac ako potešia!

Odkaz Dary Rolins pre fanúšikov

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.