Pred pár dňami sme vás informovali o radostnej novine, ktorá sa pritrafila do života rapera Kaliho a jeho priateľky Alice. Dvojica spolu čaká svojho prvého potomka, pričom hudobník pred pár hodinami naznačil pohlavie bábätka.

Kali sa už čoskoro stane otcom! Táto informácia potešila nielen samotného rapera a jeho priateľku Alicu, ale aj všetkých fanúšikov. Hoci doteraz sa raper k svojmu rodičovstvu na sociálnych sieťach nevyjadroval, pred malou chvíľou konečne prelomil ľady, keď zverejnil snímku s krásnou polovičkou, ktorej sa už zaguľaťuje bruško. A teraz pozor, šťastný párik si za jednu hodinu vyslúžil viac ako 20 tisíc lajkov, čím prekonal asi všetky doterajšie rekordy.

Kali

Čo to bude? :)

“Baby sú hladné a doma šecko zjedli už,” okomentoval záber petržalský raper, pričom k nemu pridal kadejaké možné emotikony znázorňujúce jedlo. Pozornému očku určite neušlo slovo “baby”, čím Kali vyzradil pohlavie bábätka, ktoré jeho láska nosí pod srdcom. Zaľúbencom tak gratulujeme k dievčatku a prajeme hlavne veľa zdravíčka!

Kali

Zdroj/Foto: Instagram