Dara Rolins – mnohými obdivovaná a považovaná za dokonalú bytosť. Avšak aj krásnu speváčku trápia trampoty, o ktorých doposiaľ zrejme vedelo len jej najbližšie okolie. Dara sa ale so svojím problémom rozhodla podeliť i s fanúšikmi.

Slovenská speváčka pred pár hodinami šokovala na Instagrame všetkých obdivovateľov, keď publikovala fotku v okuliaroch. Dara Rolins totiž vyšla na verejnosť so svojím malým tajomstvom – zrak jej už neslúži tak ako zamladi.

“Priznanie: Áno, je to tak rok, čo som zistila, že mi písmenká začínajú splývať. Najprv som to pričítala nočnej únave a potom som si to musela priznať – SOM SLEPÁ, potrebujem okuliare na čítanie. Často počúvam vety typu “Počkaj, po 40-tke sa to všetko zmení”. Nechápem, čo všetci plašia. Nezmenilo sa nič, až na tie okuliare,” prezradila speváčka, pričom priznala, že pár vrások navyše či slabší zrak ju naozaj netrápia.

Dara Rolins

Za záver dodala, že by sme sa nemali toľko sledovať a riešiť niečo, čo nie je nutné. “Som vám chcela povedať, že je dobré neriešiť a nesledovať sa viac, než je nutné. Pride “to” až vtedy, ked VY poviete “come in”. Našu pozornosť si zaslúžia UUUPLNE iné, podstatnejšie, “skutočné veci.” 

Darinkina fotka v okuliaroch si za dve hodiny vyslúžila viac ako 10 000 lajkov! Wau, to je dôkaz, že speváčkin okuliarnatý imidž sa páči i jej fanúšikom. A nám, samozrejme, tiež.

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram