Ariana Grande je mladá a úspešná americká speváčka, ktorá má na svojom konte zopár vynikajúcich skladieb. Do povedomia verejnosti sa dostala najmä vďaka piesňam “Break Free”, “Dangerous Woman” či “Into You”. Ak ste si drobnú krásku obľúbili, dnes môžete byť ako ona aj vy!

Sympatická speváčka Ariana Grande má len 23 rokov, no vo vlnách šoubiznisu to poriadne rozvírila. Svojím dokonalým hlasom sa vyrovnáva starším a skúsenejším umelcom, čím sa zaradila medzi svetovú spevácku špičku. K jej výzoru a outfitom neodmysliteľne patria zajačie alebo mačacie ušká, ktoré zdobia jej hlavu a robia z nej príťažlivú mačičku. V rámci spolupráce s internetovým obchodom Brookstone sa zjavne krásna speváčka inšpirovala sama sebou a vytvorila slúchadlá v tvare mačacích ušiek. Ak sa chcete podobať božskej Ariane aj vy, smelo do toho. Za originálne slúchadlá zaplatíte necelých 150 dolárov, čo je v prepočte približne 135 eur. K dispozícii sú rôznofarebné prevedenia, je len na vás, ktorá farba vás očarí. :-)

4

6 3 2 1

5

Foto: brookstone.com, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.