Americký fešák Ian Somerhalder v súčasnej dobe prežíva jedno z najkrajších a najradostnejších období vo svojom živote. Jeho milovaná manželka z neho totiž urobila otecka a on je šťastím bez seba. Patrične to dal najavo na svojom Instagrame, keď Nikki venoval prekrásny odkaz, ktorý sa dotkne nejedného srdca. 

Sympatická upírska dvojica v máji 2017 oznámila svetu radostnú novinku, že sa z nich po prvýkrát stanú rodičia. Na Instagrame zverejnili krásnu snímku, na ktorej bolo vidno, že Nikki je už v pokročilom štádiu tehotenstva. O pár mesiacov na to do ich rodinky konečne priletel bocian, keď sa ich malá dcérka Bodhi Soleli vypýtala na svet. Párik je známy tým, že si svoje súkromie pred verejnosťou úzkostlivo stráži, a preto si ešte pre seba nechávajú, ako ich potomok vlastne vyzerá.

Ian sa však rozhodol, že z neho trošku predsa len odkryje, a tak na Instagrame zverejnil nádherný a veľmi romantický príspevok, v ktorom vyznal lásku svojej manželke Nikki. Predstaviteľ ironického, no hriešneho upíra Damona napísal: “Len krátka poznámka k tebe, moja krásna manželka. Práve teraz oddychuješ na druhej strane izby po tom, ako si bola celú noc úžasnou mamou, takže si tento príspevok prečítaš, až keď sa prebudíš. Prezeranie týchto snímok mi pripomína tých úžasných deväť mesiacov, keď si obetovala úplne celé svoje bytie pre rast našej malej. Dobrota, krása a prirodzenosť na týchto fotkách ma robí veľmi hrdým. Počas tehotenstva si do našich životov priniesla mnoho zábavy a sily, ale aj zmyselnosti. Ďakujem ti za to, že si mojim partnerom v tomto živote a aj za inšpirovanie nielen mňa, ale i tých, ktorí to čítajú, počujú alebo vidia, čo všetko tvoja duša poskytla. S láskou, tvoj manžel.”

Zdroj | Foto: Instagram