Slovensko aktuálne žije nielen sviatkom Všetkých svätých, kedy si spomíname na blízkych, ktorí už nie sú medzi nami, ale aj anglosaským sviatkom Halloween. Práve jeho duch postretol i Veroniku Nízlovú, vďaka čomu sa z nej stal mimoriadne príťažlivý zajačik.

Veronika pred pár dňami fanúšikov prekvapila novou umeleckou prezývkou Vebi, pod ktorou štartuje sólovú kariéru, nakoľko jej sestra Daniela má teraz úplne iné starosti – v januári spolu s priateľom, známym futbalistom, Stanislavom Lobotkom privítajú svojho prvého potomka.

Twiins

Krásna speváčka sa už bez tehotnej sestry zúčastnila aj včerajšej párty vo vychýrenom banskobystrickom klube, ktorý poctila svojou návštevou v spoločnosti kamarátok. V dave by ste ale populárnu hviezdičku zrejme vôbec nenašli, baby totiž žúrku poňali v halloweenskom šate.

Dlhé platinové vlasy, prenikavé bledomodré oči a kreatívny make-up zmenili Verču na nepoznanie, pričom dvojička ostala, samozrejme, verná svojmu se*y štýlu – navliekla sa do priliehavého čierneho kompletu, ktorý doplnila neprehliadnuteľnými zajačikovskými ušami. Veronika, vyzerala si naozaj brutálne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic, veronikatwiins