Dnes večer štartuje piata séria imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome a už teraz je zjavné, že sa diváci modro-žltej televízie majú na čo tešiť. Kompetentným sa do programu podarilo prilákať niekoľko veľkých mien nášho šoubiznisu a tiež mladé vychádzajúce hviezdičky. Jedna z účinkujúcich však tvorcom projektu údajne spôsobuje vrásky na čele.

Reč je o skúsenej herečke a moderátorke Karin Haydu, ktorá sa zaraďuje medzi ostrieľané umelkyne. Hoci brunetku na obrazovkách už nevídať v takej miere, ako tomu bolo kedysi, na sláve jej to určite neubralo.

tvoja tvar znie povedome

Atraktívna tmavovláska však ľudí zo zákulisia údajne nemilo prekvapila, keď mala začať prejavovať neprijateľné celebritné maniére. Zo zákulisia “Tvojej tváre” tak prichádza nečakané zistenie, s akým verní fanúšikovia 42-ročnej maminy zrejme nepočítali.

Hviezdne maniére

„Správa sa ako najväčšia celebrita. Vôbec nerešpektuje kostymérov, ich rady a návrhy, ktoré majú rokmi overené. Jej jedinej musia zháňať špeciálne podprsenky či sťahovacie pančušky. S ničím nie je spokojná,“ prezradil pre Nový čas člen štábu.

Za oponou to už vraj kvôli správaniu známej herečky poriadne vrie, keďže Karin má neustále komandovať všetkých okolo seba a na skúškach vždy trvá len na vlastných požiadavkách. Uvidíme, aké pikošky sa dozvieme po zahájení šou a či sa Haydu skutočne prejaví vo svetle, v akom ju vykresľujú pracovníci zo zákulisia populárnej súťaže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Haydu

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvojatvarzniepovedome