Obľúbená speváčka Emma Drobná, ktorá sa v prvom kole Let´s Dance odprezentovala naozaj pekným výsledkom, tvorí so svojim tanečným partnerom Filipom Buranským najmladší pár súťaže. Ako je známe, víťazka Superstar má už dlhší čas vážny vzťah so Štěpánom Urbánom a na novú známosť by údajne nemala mať žiadny dôvod.

Sympatická hudobníčka sa však pre denník Nová Čas vyjadrila slovami, ktoré nie sú tak celkom jednoznačné. “V živote nikdy nič nevylučujem,” odpovedala Emma na otázku, či ich tanečný vzťah neprerastie v ľúbostný románik. “Nemáme dôvod asi ani jeden, prečo by sme také niečo spravili. Neviem, pred nami je dlhá cesta, dúfam… Zatiaľ, vôbec to takto neriešime…,” vyjadrila sa speváčka rozpačito. Skrývaním sa slovíčka “asi”, “zatiaľ”, “neviem” vzbudzuje však dojem, že veci necháva otvorené a čo sa má stať, stane sa.

Nuž, v tomto má Emma jednoznačne pravdu. Nech je budúcnosť akákoľvek, prajeme tomuto peknému tanečnému páru veľa úspechov v súťaži. :)

Zdroj: Nový čas | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.