Originalite sa medze nekladú. Ak chcete, aby boli vaši muži čerešničkou každej spoločenskej udalosti, rozhodne siahnite po netradičnom módnom doplnku. Buďte o krok vpred a obdarujte ho jedinečným motýlikom!

V živote pánov prídu dni, kedy sa musia „hodiť do gala“. Neodmysliteľnou súčasťou ich slávnostného  outfitu à la James Bond je elegantný motýlik. Čierny, modrý, viacfarebný, strakatý, bodkovaný, v poslednom čase dokonca aj drevený, výber je nekonečný. Počuli ste však o tom, že sa dá vyrobiť aj z priehľadného plexiskla?

Elegantný muž s motýlikom.

Kreatívny počin, nemyslíte?

Netradičný motýlik z plexiskla.

Opýtali sme sa…

K úžasným nápadom často vedú nepatrné maličkosti. Svoje o tom vie aj pán Ladislav z Brekova, kreatívny výrobca netradičných motýlikov, ktorého ku tejto krásnej práci priviedlo obyčajné plastové pravítko!

Čo vás inšpirovalo k výrobe nezvyčajných pánskych motýlikov z plexiskla?

K výrobe ma inšpirovali tie tradičné, ale zdali sa mi obyčajné, tak som sa ich rozhodol vylepšiť. Plexisklo mi napadlo náhodou pri výrobe dreveného motýlika, a to konkrétne pri jeho návrhu, ktorý som kreslil pomocou obyčajného pravítka. A myšlienka bola na svete!

Je náročné vyrobiť takéto jedinečné doplnky?

Výroba je rovnako náročná ako pri drevených motýlikoch, možno ešte jednoduchšia. Skôr je náročné vyrobiť ten správny tvar, no myslím, že sa to celkom podarilo.

A čo spätná väzba od ľudí z vášho okolia?

Ohlasy sú pozitívne, ľuďom sa veľmi páčia a mňa to nesmierne teší. Všetci najskôr hádajú, čo je to za materiál. Pri prvom pohľade totiž vyzerajú ako zo skla.

Originálne a štýlové pánske motýliky.

Netradičné motýliky z plexiskla. Netradičný motýlik z plexiskla. Netradičný motýlik z plexiskla.

Prajeme, nech sa dielu aj naďalej darí! :)

Foto: pixabay.com, Facebook, depositphotos.com