Kontroverzná speváčka Miley Cyrus sa opäť postarala o poriadny rozruch, keď si do svojho repertoáru pridala najznámejšiu vianočnú skladbu Tichá noc (Silent Night) v rámci špeciálu ,,A Very Murray Christmas”.

Zabudnite na Miley Cyrus, ktorá rozťahuje nohy či oplzlo oblizuje všetko, čo sa jej dostane pod jazyk. Niekdajšia hviezda detskej stanice Disney Channel naspievala pieseň ,,Silent Night” v rámci špeciálu ,,A Very Murray Christmas”, ktorej hostiteľom je hollywoodsky herec Bill Murray. Za doprovodu Paula Schaffera oslnila speváčka perfektným výkonom a čertovsky dobrým podaním najznámejšej vianočnej koledy, ktorá počas sviatkov zaznie azda v každej domácnosti. Nech je Miley aká chce, toto sa jej skutočne podarilo. Čo hovoríte vy? :)

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)