Charizmatický spevák už niekoľko rokov sedí na porotcovskej stoličke v obľúbenej šou SuperStar. Nakoľko je meno Paľa Haberu v hudobnom svete veľmi silné a celé nakrúcanie je náročné, slovenská hviezda si za svoje pôsobenie pred televíznymi kamerami pýta sumu, z ktorej bežným smrteľníkom padne sánka.

Pavol Habera múti vody slovenského šoubiznisu už dlhé roky a jeho hudbu milujú viaceré generácie. Po jeho boku stojí pôvabná modelka Daniela Peštová, s ktorou si užíva manželský život v susednom Česku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Umelec, ktorý býva v obrovskej vile v Prahe, a dokonca vlastní luxusnú nehnuteľnosť na Floride, problémy s financiami určite nemá. Zrejme za tým stojí aj fakt, že lámač ženských sŕdc si necháva za svoju prácu v televízii poriadne zaplatiť.

Pali ako porotca hodnotí spevácke výkony súťažiacich od úplného začiatku SuperStar a každou sériou sa jeho honorár zvyšuje. ,,Kým v roku 2018 zarobil zo všetkých účinkujúcich najviac, a to až 115-tisíc eur, v poslednej sérii v roku 2020 si polepšil o 180-tisíc eur,” uvádza portál Pluska.sk.

superstar

Zdroj/Foto: zena.pluska.sk, Instagram/pavolhabera, superstarcs