Prestížna divácka anketa OTO nie je len o oceňovaní najlepších osobností  televíznej obrazovky, ale známe celebrity majú možnosť zažiariť v čo najlepšom svetle. To sa tento rok jednoznačne podarilo aj herečke Monike Hilmerovej (42), ktorá svoju prirodzenú krásu umocnila úchvatnými, hriešne drahými šperkovými doplnkami!

Monika Hilmerová je mimoriadne obľúbenou a sympatickou herečkou, ktorá svoj pôvab potvrdila aj na prestížnom odovzdávaní cien OTO 2016. Podľa módneho návrhára Lukáša Kimličku bola jednou z Top 10 najlepšie oblečených žien večera, kde pôsobila jemne a krásne. Okrem neprehliadnuteľných bielych kvetovaných šiat jej osobnosť zdobili a zvýrazňovali hriešne drahé smaragdové šperky za niekoľko tisíc eur. Aby sme boli presnejší, cena nádherných náušníc sa vyšplhala až na 3 345 € a prsteň, ktorý mala na ruke, by ste kúpili za 17 791 €. Naozaj šialené sumy, čo poviete?

Hriešne drahé šperky Moniky Hilmerovej na odovzdávaní cien OTO 2016

Monika v spoločnosti manžela Jara Bekra na OTO

Zdroj: Pluska.sk| Foto: Instagram, Facebook/Monika Hilmerová official

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)