Používanie robotov nie je v dnešnej dobe ničím ojedinelým, no, samozrejme, nepredstavujte si hneď filmových Transformerov. Bohato stačí aj niektorý z „elektronických pomocníkov“, ktoré používame denno-denne bez toho, aby sme sa nad tým vôbec pozastavovali.

Ruku na srdce, viete si ešte vôbec predstaviť život bez kávovaru, mikrovlnky, práčky, vysávaču či umývačky riadu? Mechanické výdobytky 21. storočia sa jednoducho stali neodlúčiteľnou súčasťou našich životov. Stále je tu ale vec, ktorej žiadny z nich nie je schopný – milovania. Teda, toho emocionálneho. Čo sa týka fyzických radovánok, vyzerá to, že nám, milé žienky, rastie konkurencia!

Milostný akt s „kopou železa“ je pre väčšinu z nás určite perverzná predstava. Avšak pre niekoho, kto má chronický problém zoznámenia sa, to predstavuje hotové vykúpenie. Netreba žiadne zvodné pohľady, drahé drinky, nesmelé oslovenia ani netrpezlivé vyčkávanie, kým konečne príde k „pozvaniu na kávu“. Môže sa ísť rovno na vec! Rovnako to určite ocenia aj večne zaneprázdnení biznismeni, ktorí na ženu a vzťah jednoducho nemajú čas.

Verte či nie, nájde sa veľa ľudí, ktorí si tieto „elektronické spoločníčky“ zastávajú a tvrdia, že by mohlo ísť o perfektný spôsob, ako sa vyhnúť pohlavným chorobám, promiskuite, prostitúcii a dokonca znásilneniam. Ďalej tvrdia, že nesmieme zabúdať, že hlavným cieľom vytvorenia akýchkoľvek robotických zariadení bolo uspokojenie zákazníka a to tieto se*uálne „mašinky“ maximálne spĺňajú.

Na druhej strane, mnoho vedcov, na čele s Kathleen Richardson z univerzity De Montfort, je zásadne proti! Argumentujú, že se*uálne roboty by mohli spôsobiť úplné rozpady vzťahov medzi mužmi a ženami, negatívne by ovplyvnili vývoj detí a mladistvých a v najhoršom prípade by mohli viesť až k úplnému zániku ľudstva. Veď predsa, pokiaľ by si muži našli „medzi regálmi“ dokonalé prototypy žien, ktoré sa nehádajú, nemíňajú peniaze na „handry“ a majú celý život perfektnú figúru, na čo by sa zaoberali nami, večne nespokojnými, prieberčivými a náročnými žienkami z mäsa a kostí?

V Číne, Japonsku alebo USA nepretržite pracujú na výrobe čo najideálnejšej kópii skutočnej ženy, dolaďujúc aj tie najmenšie detaily ako mihalnice, chĺpky či znamienka. Niekoľko prototypov je už dokonca v obehu, no od skutočnej ľudskej bytosti to má ešte stále ďaleko. Ich snom budúcnosti je dokonca vytvorenie možnosti vyskladať si ženu svojich snov od úplného základu. Výrobcovia sa dokonca optimisticky nádejajú, že jedného dňa by tieto robotické partnerky mohli byť schopné aj plnohodnotnej konverzácie, vedenia domácnosti a konšpiračné teórie sa začínajú pohrávať už aj s rôznymi myšlienkami umelého oplodňovania.

Ak vám teraz vaše mužské polovičky zvedavo nazerajú ponad plece a šibalsky sa usmievajú popod fúzy, nebojte sa, rýchlo im ten úsmev zmrazíme. Cena se*uálneho robota by sa mala totiž pohybovať okolo 14 000 eur. A navyše, výrobcovia si budú ešte dlho lámať hlavy, kým sa im podarí vyrobiť robotickú ženu, ktorá bude spratávať po chlapoch rozhádzané ponožky, prať, vysávať či žehliť a servírovať im každý deň teplú večeru rovno pod nos. Okrem toho, nech sa tí naši chlapi tvária akokoľvek drsne, tiež im občas dobre padne pocítiť teplo úprimného objatia alebo rozhovor s milujúcou osobou. A keď už nič iné, buďte si isté, že po čase by im aj tie občasné hádky či doberania sa začali chýbať!

Zdroj: playtvak.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.