V kulinárskej relácii Bez servítky štvoricu súťažiacich tento týždeň dopĺňa Michal, ktorého môžu diváci poznať aj z televíznej zoznamky Svadba na prvý pohľad. Talentovaný maliar počas troch večerí pôsobil veľmi pokojne, čo však zmenil program Patrika. 

Kuchárovi z povolania večera pre hostí síce nevyšla, no na záver väčšinu príjemne prekvapil. 4 sokov prizval ešte k jednému stolu – z toho sa ale už nejedlo. Aktuálna zostava známej šou vypustila paru pri rozbíjaní tanierov, nábytku aj elektroniky. 

Nevšedný program sa najviac zapáčil Michalovi, ktorému sa bujaré ničenie vecí zapáčilo natoľko, že z neho išla hrôza. ,,Mne úplne vypol mozog,“ priznal na kameru slobodný muž. Ten sa pri devastovaní rôznych predmetov kladivom či baseballovou pálkou nebránil ani agresívnym výkrikom.

,,Mišovi preplo. Úplne!“ uviedla so strachom v očiach Barbora Balúchová, ktorá sa s ostatnými dvomi dámami tisla k stene. ,,To aké zvuky idú z toho Miša?“ nechápavo povedala fitness-ka Miška. Nuž aj tu sa potvrdilo, že tichá voda brehy myje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: TV JOJ