Dnes večer nás čaká ďalšia časť zábavnej šou 2 na 1, kde sa tentokrát dostane do pazúrov Adely Vinczeovej a Dana Dangla jedna z najlepších slovenských herečiek Diana Mórová. Avšak nielen Didi bude vďaka vtipným úlohám zažívať verejnú hanbu. O poriadny výbuch smiechu sa totiž postarajú i samotní moderátori.

Ako ste už z televíznych ukážok možno zistili, po Marekovi Hamšíkovi či Nele Pociskovej sa stane ďalším hosťom šou 2 na 1 krásna herečka Diana Mórová. 49-ročná diva tak musela rovnako ako jej predchodcovia absolvovať rôzne kulehy, ktoré ju priviedli do trápnych, avšak pre oko diváka mimoriadne vtipných situácií.

Ani tentokrát sa zábavný program nezaobíde bez odplaty, prichádzajúcej od hosťa vždy na konci programu – Diana si pre Adelu Vinczeovú a Dana Dangla pripravila poriadny kaliber! Keďže sa Didi živí ako herečka, úlohu poňala v duchu svojho remesla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pre dvojicu známa blondínka zrealizovala divadelnú scénku, v rámci ktorej mali obaja oblečené kostýmy telovej farby so zaujímavými doplnkami. Kým Danovi „tam dole“ visel chlpatý plyšový pinďúr, Adela sa mohla pýšiť rovnako zajímavým bobríkom, pričom jej nechýbali ani holé prsia so stojacimi bradavkami. Podľa ukážok, ktoré zverejnil portál Pluska.sk, to vyzerá tak, že sa dnes bude vašou obývačkou roliehať nenormálny smiech! :D

Vtipné zábery „nahej“ Adely a Dana si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/tvmarkizaofficial, tvjoj