Seriál Oteckovia má aktuálne kratšiu pauzu. Nové časti však diváci môžu očakávať už začiatkom nového roka. Ako je známe, Braňo Deák a Janka Kovalčíková nateraz v televíznom fenoméne skončili, no nie sú jediní.

Záverčná časť siedmej série bola naozaj smutná. V rámci niekoľkých dojímavých scén prišlo k odchdu novomanželov Alexa a Emy, ktorí boli súčasťou markizáckych Oteckov od úplného začiatku (január 2018). Dvojica odcestovala do Haagu v Holandsku, kde so sebou zobrala aj právnikovho syna Maxa. Posledná klapka tak padla i pre talentovaného školáka Tobiasa Kráľa.

Okrem spomínaných hercov sa ale v ďalšej sérii neobjavia ani ďalšie obľúbené tváre. Ide o predstaviteľov postáv, ktoré úzko súviseli so životom dvojice advokátov. Pre Nový Čas PR manažérka Markízy Ľudmila Ráceková potvrdila koniec Romana Poláčika alias Ondra, Zuzany Porubjakovej v úlohe Simči a jej seriálovej dcérky Roxy. ,,No nie je vylúčené, že niektorá z týchto postáv sa do deja seriálu ešte vráti,“ ozrejmila.

Odchod do Jojky

Núdzu o prácu dospeláci z partie určite mať nebudú, ich kroky totiž zamierili do konkurenčnej Jojky. Kým Braňo a Roman sa objavia v novinke Hranica, Zuzka prijala rolu v inom seriáli s názvom Šťastná rybka. A čo sa týka Janky, ju možno vídať ako jednu z vtipných hádačov relácie Inkognito.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Roman Poláčik

svadba emma a alex oteckovia

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/oteckovia.markiza, tvmarkizaofficial, YouTube