Začiatkom roku 2016 spustila televízia Joj nový rodinný seriál Naši, ktorý si okamžite získal srdcia mnohých divákov. Jedným z hlavných predstaviteľov bol mladý herec David Krajčík, stvárňujúci postavu výmyselníka Olivera. Kučeravý tínedžer však za ten čas poriadne vyrástol a zmužnel.

Meno David Krajčík možno mnohým nič nehovorí. Keď sa však povie Oliver zo seriálu Naši, každý si hneď predstaví pekného a štíhleho tínedžera s obrovským kučeravým három, aké sa v slovenských uliciach často nevidí.

David sa v umeleckom svete angažuje od 12-tich rokoch, keď ho rodičia prihlásili na literárno-dramatický odbor. Krátko nato sme ho už mohli sledovať aj na JOJke, a to ako prostredného z troch bratov Rodinovcov spomínaného projektu Naši. Príbehy 5-člennej bláznivej famílie sa však minulý rok ukončili, nakoľko prišili do svojho cieľa.

Aktuálne má sympatický školák aspoň viac času na svoju milovanú hudbu, ktorú dokonca pod prezývkou Crychick sám komponuje. David ovláda hru na gitaru, basgitaru, klavír a zobcovú flautu. Na konte má už aj niekoľko spoluprác vrátane tej s rovnako multitalentovaným Simonom Štubniakom – Simona môžete poznať napríklad zo seriálu Jenny, kde si zohral mladíka, ktorému taktiež prischlo meno Oliver.

Aj keď televízny syn Lujzy Garajovej-Šramekovej a Mariána Miezgu momentálne na obrazovkách nevystupuje, zdá sa, že ho v umeleckej brandzi čaká veľká budúcnosť, pričom o fanúšičky taktiež nebude mať žiadnu núdzu. Veď sa pozrite, aký je fešáčisko!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: detskiherci.sk | Foto: Instagram/tvjoj, david_crychick