Pred nami je posledné kolo SuperStar, v ktorom sa definitívne rozhodne, kto z talentovaných spevákov získa vstupenky do finále. Horúcou kandidátkou je aj Barbora Piešová. Nakoľko je ale daná časť už niekoľko týždňov vopred natočená, vieme, že počas ďalšieho SuperVýberu 19-ročnú Slovenku vďaka zásahom stylistov nespoznala ani porota.

Kým väčšina dám sa snažila na prvom kástingu SuperStar zaujať nielen spevom, ale aj dokonale premysleným imidžom, o Barbore Piešovej sa to až tak povedať nedá. Vlasy jednoducho zopnuté do copu, veľká mikina a žiadny make-up – nejako takto si budeme mladú speváčku pamätať už asi navždy. A práve vďaka tomu 19-ročná Prievidžanka vyčnievala z radu, čo bolo sympatické i porote.

Pätica umelcov, hodnotiacich výkony súťažiacich, sa tak pri každom ďalšom kole pri pohľade na Barborine premeny, pochádzajúce z rúk profesionálnych stylistov, nestíhali čudovať. Tá posledná ich však vraj úplne vyviedla z miery. Ako na svojom webe prezradila TV Markíza, porota nádejnú hviezdu tentokrát vôbec nespoznala. V rámci kola, kde už v sprievode kapely spieval každý sám za seba, totiž Barbora odpálila svoje číslo ako úplná dračica! Ako jej to ale pôjde po speváckej stránke a či postúpi do finále, uvidíme až v nedeľu večer.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/barbora_piesova