Tento rok to v SuperStar medzi súťažiacimi miestami naozaj vrelo. Jeden z najintenzívnejších momentov sme si mohli pozrieť v kole duetov, kde došlo ku konfliktu Hanky a Timoteja, ktorý mali spustiť slová mladíka v neprítomnosti speváckej kolegyne – tá bola od neho o niečo mladšia a trpké vyjadrenie chalana z Púchova jej vtlačili do očí slzy. No vyzerá to tak, že čas zahojil všetky rany a slečna na incident zabudla.

Určite si ešte všetci dobre pamätáte, keď po odvysielaní najdusnejšej scény v dlhoročne vysielanej SuperStar obleteli všetky noviny titulky o údajnom osočovaní medzi dvomi spevákmi, ku ktorému malo dôjsť pred interpretáciou romantického songu Dancing on my own.

Na obrazovkách televízie Markíza sme mali možnosť vidieť útlu 15-ročnú Hanku, ktorá sa ukrývala v slzách na toaletách, pretože jej ublížili slová kolegu Timoteja Májskeho. ,,Lucii povedal, že nemohol som dostať niekoho krajšieho a lepšieho? Teraz to budem musieť predstierať a hrať sa na to. Najskôr sa hral na kamaráta a teraz už len každého ohovára. Je to falošný chalan a nie je to asi dobrý človek,” odznelo z úst mladej brunetky.

Sebavedomý mladík tvrdé slová síce úplne nepoprel, no na srdci ho ťažilo, že ich jeho spevácka rivalka zle pochopila. ,,Jednoducho, s touto osobou, s ktorou som sa rozprával o duetoch, tak som sa vyjadril, že mohol som dostať staršie dievča, keďže Hanka má 15 rokov, tak sme to mohli choreograficky zahrať, že sme zamilovaní, že by tam bolo nejaké napätie. A to je to, čo som povedal!” uviedol na svoju obranu Timo, ktorého v tej chvíli jeho vystupovanie a slovný prejav neodprezentovali práve v najlepšom svetle.

Veríme, že daný incident je dnes už zažehnaný a že si Hanka užíva pokojné leto. Svedčia o tom aj jej se*y fotky v červených plavkách, v ktorých svetu vystavuje svoj zadoček. Z ustráchanej a neskúsenej speváčky je tak dnes odvážna kočka!

>>>FOTO Hanky v plavkách nájdete TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/superstarcs/_hanickad_