Priyanka Chopra vďaka svojej nespornej kráse získala v roku 2000 titul Miss World. Po tomto obrovskom úspechu však nezaspala na vavrínoch, chopila sa príležitosti a pokúsila sa preraziť aj vo filmovom priemysle. V rodnej Indii je dnes považovaná za jednu z najpopulárnejších hereckých tvárí.

V uplynulých rokoch sa objavila v mnohých bollywoodskych filmoch a po zdarnom pôsobení na domácej pôde sa rozhodla skúsiť šťastie aj v Spojených štátoch. Mnohostranne zameraná kráska okrem iného v roku 2013 spoločne s Pitbullom naspievala pieseň „Exotic“, ktorá má v súčasnosti na YouTube viac než 100 miliónov zhliadnutí.

Priyanka stvárňuje od roku 2015 Alex Parrish, hlavnú postavu amerického kriminálneho seriálu „Quantico“. Hoci sa názory na tento počin z prostredia výcvikovej akadémie FBI rôznia, nepochybne prispel k ďalšiemu nárastu Priyankinej popularity. 34-ročnú herečku v tomto roku uvidia diváci i v nových epizódach spomínaného seriálu.

Jej fanúšikovia sa zároveň môžu tešiť na májovú premiéru filmu „Baywatch“, v ktorom sa Priyanka objaví po boku Dwayna „The Rock“ Johnsona, Zaca Efrona, Alexandry Daddario a ďalších. Už nejaký čas sa tiež šíria informácie o tom, že jej krajania by ju radi opäť uvideli aj v nejakej indickej snímke, no ďalšie filmové projekty sú zatiaľ otázkou budúcnosti.

Foto: Instagram