Čo to, čo to? Už aj vrabce si čvirikajú o tajnej svadbe Liama Hemswortha a Miley Cyrus, ktorou šokovali nielen fanúšikov, ale v podstate aj celú svoju rodinu. Ako sa im to podarilo zamaskovať? 

Bláznivé a netradičné? Celá Miley. Vôbec sa teda nečudujeme správam, s ktorými postupne prichádzajú všetky zahraničné médiá. Najprv naše podozrenia rozvíril britský DailyMail, podľa ktorého sa dvojica vzala už počas silvestrovskej oslavy. Zdroj uviedol, že do Kalifornie priletela z Austrálie celá Liamova rodina a oslava Nového roka nebolo to jediné, čo spoločne zapíjali.

Podľa dostupných informácií sa svoj životný krok rozhodli urobiť na poslednú chvíľu a využili prítomnosť všetkých rodinných príslušníkov. Vraj pár hodín pred obradom ešte nikto o ničom netušil, no nakoniec sa všetci tešili z veľkej oslavy.

Pripúšťame, že by to mohla byť pravda. Jednak vzhľadom ku kontroverznej a bláznivej povahe speváčky, ale aj preto, že k fotke, na ktorej je spolu so svojou a Liamovou maminou pridala hashtag #inlaws – čo označuje príbuzných spojených manželským zväzkom. (Teda svokra, švagriná a pod.) Zdá sa, že nebola potrebná honosná róba ani veľké prípravy, mladomanželia len zabili dve muchy jednou ranou. :)

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)