Martina Schindlerová odmalička inklinovala k umeniu, dokonca v detstve navštevovala literárno-dramatický odbor, v rámci ktorého aj vystupovala. V čase puberty však nad herectvom zvíťazil spev, a tak sa sladká tínedžerka vybrala na dráhu hudobnú. Prednedávnom si ale známa kráska svoje skúsenosti z detstva oprášila, keď sa postavila pred kamery v tomto seriáli!

Písal sa rok 2004, keď Slovensko spoznalo talentovanú tínedžerku so žiarivo modrými očami a ohnivo červenými vlasmi. Martina Schindlerová bola v Slovensko hľadá SuperStar doslova pastvou pre oči, pričom ani v speve sa rozhodne zahanbiť nenechala, keď dokázala, že aj v 16-tich vie spievať ako dlhoročná profesionálka.

Jednou zo skladieb, s ktorou kráska spôsobila všetkým divákom zimomriavky, bola francúzska balada Je t’aime. A práve vďaka tejto pesničke sa Martinka dostala aj do nového seriálu TV Joj Uhorčík z dielne Reného Štúra – v ňom hrá dokonca i jej kamarát, bývalý kolega zo šou Tomáš Bezdeda.

Daná postava si mala na pľaci zanôtiť spomínaný hit od Lary Fabian, a tak sa René na spoluprácu rozhodol osloviť atraktívnu speváčku.  „Povedala som si, že tak snáď zahrať speváčku zvládnem,“ prezradila pre Topky.sk Martina, ktorú v úlohe herečky uvidíme už najbližší sobotný večer na Jojke, kde sa predvedie v nádhernom dobovom kostýme.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: YouTube, Instagram/schindlerovamartina