Známi manželia z modro-žltej televízie majú obrovský dôvod na radosť! Redaktor Marián Lechan spolu s manželkou Zuzanou Lechanovou, predtým Glabazňovou, sa pred pár hodinami stali hrdými rodičmi prvého spoločného dieťatka. Šťastný otecko sa dokonca pochválil nádhernou fotkou priamo z pôrodnice.

Redaktorka Televíznych novín v žilinskej nemocnici porodila dcérku, ktorá dostala priam rozprávkové meno Amélia. Zo Zuzky je tak dvojnásobná mamina, keďže má z predchádzajúceho vzťahu šesťročného synčeka Tobiasa.

Nemenej známy manžel sympatickej blondínky Marián Lechan sa však teší už z tretieho potomka, ktorý pribudol k jeho dvom synom Brunovi a Filipovi. Roztomilé bábätko sa teda stáva prvým dievčatkom narodeným v rodinke známych moderátorov.

Spravodajská hviezda sa o jeden z najkrajších životných momentov podelila prostredníctvom sociálnej siete, a to fotkou rovno z nemocnice. Spokojný tatko ukázal tváričku okatého novorodeniatka, pričom fanúšikov zároveň ubezpečil, že Amélia s maminou sú v poriadku. K radostnej novinke srdečne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/marianlechan

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.