Bývalá slovenská Miss Ivana Christová si za posledné roky prešla turbulentnými obdobiami, a to najmä v dôsledku neutíchajúcich snáh o zhodenie prebytočných kilogramov. Tmavovláska sa však neskôr rozhodla problémy s váhou zahodiť za hlavu a dnes sa fanúšikom zvyčajne ukazuje v plnej forme i s úsmevom na tvári. Silné gény ale nezdedila len jej pôvabná dcéra Daniela – aj samotná Ivana dostala krásu do vienka priamo od svojej maminy. Keď uvidíte pani Otíliu Christovú, pochopíte.

Ivana Christová sa v poslednom čase tak trochu stiahla do ústrania, no na sociálnych sieťach sa priaznivcom naďalej rada prihovára. Svetlá kamier a žiaru reflektorov vymenila za pravidelné prechádzky prírodou, kedy jej spoločnosť najčastejšie robia dve najbližšie osoby – mama Otília a dcéra Daniela.

Ivana Christová

Kým 25-ročná mladá slečna sa pýši exotickým zjavom, jej starká by mohla byť inšpiráciou pre mnohé slovenské dôchodkyne, neustále sa sťažujúce na všetky problémy sveta. Pani Christová totiž rozdáva úsmevy na všetky strany, oplýva charizmou a kopu vrások by ste na jej tvári hľadali len márne.

Mama bývalej modelky dovŕšila okrúhlu 70-tku, no pri pohľade na ňu by ste jej tipovali aspoň o desať menej. Je vidieť, že veselá dôchodkyňa sa poctivo stará nielen o svoju vizáž, ale tiež nezanedbáva ani starostlivosť o telo, nakoľko sa pýši štíhlou postavičkou. Veselé trio dám z rodu Christovcov doslova vyráža dych, keďže každá predstaviteľka inej generácie si v sebe nesie určitú iskru a žiarivý vzhľad bez ohľadu na vek.

Ivana Christová s mamou a dcérou

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Ivana Christová, Otília Christová