Ovácie okolo pikantnej reality šou Love Island ešte ani poriadne neutíchli a už sa jeden z jej súťažiacich rozhodol mútiť vody v ďalšom zaujímavom programe. Nathan Christian Dzaba bude už čoskoro bojovať o výhru 100-tisíc eur v Survivor!

Diváci TV Markíza už zistili, že Nathan miluje pozornosť a kamery. Kým minulý rok sa objavoval v reality šou Svadba na prvý pohľade ako najlepší kamarát ženícha Adama, na jeseň zastával hlavnú úlohu v Love Island. Mnohí sa tak pýtajú, prečo bude najbližšie týždne opäť na obraze.

„Ponuku účinkovať v Survivor som prijal kvôli tomu, lebo tam je teplo. A tam kde je teplo, tam je Nathan. A úprimne, chcel som si trošku od televíznych obrazoviek oddýchnuť, ale myslím, že účinkovanie v tejto šou bude niečo príjemné a nová skúsenosť,“ uviedol v rozhovore pre markizácky web čokoládový fiitnessák.

Nathan sa na exotický ostrov v Dominikánskej republike presunie spolu s ďalšími 23 súťažiacimi, s ktorými bude čeliť drsným podmienkam a rôznym nepríjemným nástrahám. V boji o víťazstvo si však verí. ,,Pretože som z Afriky a tieto podmienky… už som sa narodil do takýchto ťažkých podmienok. Takže ja si myslím, že som na to zvyknutý a budem o krok dopredu,“ prezradil suverénne 26-ročný futbalista.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instgaram/_nathanchristian, tvmarkizaofficial