Kto by nepoznal ikonickú herečku Nataliu Oreiro zo slávnej argentínskej telenovely ,,Divoký anjel”? Kráska sa síce po jej skončení objavila ešte v niekoľkých seriáloch, no časom sa u nás z televíznych obrazoviek úplne vytratila. Vo svojej rodnej krajine však stále patrí medzi top herečky. Naposledy sa po dlhšom čase ukázala na odovzdávaní cien Martín Fierro 2016 a nedalo si nevšimnúť, ako rapídne schudla.

Natalia tento rok oslávila svoje 39. narodeniny, no pri pohľade na ňu by ste jej tipovali omnoho viac. Kým sa kedysi na televíznych obrazovkách objavovala so ženskými krivkami a plným dekoltom, dnes je tomu inak. Herečka si na odovzdávanie cien obliekla nádherné zelené šaty a patrila medzi najkrajšie oblečené ženy večera. Do odvážneho výstrihu jej však chýbalo to, s čím sa niekedy mohla naozaj pýšiť.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)