Kvetka Horváthová, ktorej život sa doslova vyvíja pred televíznymi kamerami, patrí k najobľúbenejším moderátorkám slovenského šoubiznisu. Príťažlivá blondínka vyzerá aj vo veku 40 rokov stále ako dievčatko a mnohé fotografie, ktoré pridáva na sociálnu sieť Instagram, jej fanúšikom doslova vyrážajú dych. Kvetka totiž akoby zastavila čas!

Sympatická tvár markizáckeho Telerána a taktiež reality šou Farma, sa z času na čas pochváli na sociálnej sieti Instagram nejakou fotografiou zo súkromia. Tento raz sa moderátorka podelila s fanúšikmi o darček, ktorý dostala od režiséra a kamaráta Petra Czikraia. ,,Vo všeobecnosti nemôžem povedať, že mám rada všetky prekvapenia. Lebo nie všetky musia byť príjemné… Toto k tým príjemným a milým rozhodne patrí 😜 Ďakujem kamarátovi režisérovi Petrovi Czikraiovi za kreslenú Kvetku,” napísala nadšená blondínka k skutočne vydarenej snímke.

Podarená karikatúra Kvetky Horváthovej

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)