Z Adely Banášovej je vydatá pani! Kým mnohí fanúšikovia najobľúbenejšej ženy slovenského šoubiznisu očakávali svadbu roka až dnes, Adel a Viktor Vincze prekvapili celé Slovensko, keď sa na svetlo sveta dostali informácie, že prominentná dvojica vhupla do stavu manželského už v piatok 9.6.2017!

V tichosti a pod rúškom tajomstva! Napriek skutočnosti, že Adela Banášová a Viktor Vincze prezradili mnohé detaily svadby bez akýchkoľvek okolkov, celému Slovensku doslova vyrazili dych, keď sa napokon zobrali v absolútnej tichosti deň pred avizovaným dátumom. Dvojica si svoje ,,áno” povedala už v piatok 9.6.2017 v absolútnej tichosti, kde mala nevesta krásne jednoduché šaty, na nohách balerínky, jemný make-up a romanticky vyčesané vlasy.

Z romantickej svadby v čarovnom prostredí tomašovského kaštieľa sa tak dnes uskutoční iba príjemná hostina, na ktorú je pozvaných približne 100 najbližších rodinných príslušníkov a priateľov manželského páru. Vinczeovcom zahrá do tanca klasická zábavová kapela, cimbalovka, DJ a ako sa vyjadrila samotná nevesta, niečo možno zahrá aj jej obľúbená speváčka Sima Martausová. No čo ste, decká, gratulujeme vám z celého srdca! :)

Foto: Instagram