Čo by dieťa nespravilo pre svojho milujúceho rodiča? A tak sa americký študent Collin rozhodol, že otcovi, ktorý ešte donedávna pracoval ako pastor, pomôže rozbehnúť modelingovú kariéru!

Kto by to bol povedal, že muž, ešte pred pár týždňami slúžiaci Bohu, zatúži po modelingovej kariére. Reč je o Clintovi Hayslettovi, ktorý svoje typické kňažské rúcho vymenil za šmrncovné oblečenie a zrazu sa stal hviezdou internetu.

Prvý krok však 45-ročnému mužovi pomohol urobiť jeho syn Collin, ktorý na Twitteri zverejnil tatkove fotky. ,,Otec má 45, buduje si modelingovú kariéru a nikdy som ho nevidel šťastnejšieho. Povedal mi, že čaká na šancu, aby mohol zažiariť. Takže, Twitter, zoznám sa s mojím otcom,” napísal k záberom, z ktorých sa ženám začali podlamovať kolená – niektoré sa chlapca dokonca pýtajú, či nepotrebuje nevlastnú mamu.

Otec 21-ročného študenta, ktorý ešte donedávna nemal ani žiadne konto na sociálnych sieťach, je z pozitívnych reakcií mimoriadne nadšený a berie ich ako skvelú inšpiráciu. My musíme uznať, že je Client naozaj poriadne príťažlivým mužom – v kostole ho veru bola škoda, nemyslíte? :-D

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com | Foto: Twitter, Instagram/mrclinthayslett