Mladík Juraj Bača sa zviditeľnil pred niekoľkými rokmi, keď sa objavil v úlohe zamilovaného fešáka v kultovom markizáckom programe Búrlivé víno. Odvtedy má na konte viacero významných postáv napríklad v seriáloch Komisár Rex či Za Sklom. Hoci je už na prvý pohľad zjavné, že herecké nadanie v tomto prípade padlo na úrodnú pôdu, stačilo veľmi málo na to, aby sme sa o sympatickom blonďákovi možno nikdy nedozvedeli.

32-ročný krásavec pochádzajúci z Galanty sa pred kamerami pohybuje už nejaký ten piatok. Nie každá skalná obdivovateľka ale asi tuší, že sa na umeleckú dráhu vybral až vo veku 26 rokov, kedy už mal za sebou sľubne rozbehnutú kariéru v úplne odlišnom odbore.

Juraj Bača

Juraj v nedávnom rozhovore pre Fun rádio priznal, že takmer celú mladosť strávil študovaním manažmentu, odkiaľ ho vietor zavial ku kancelárskej práci. Populárny hrdina sa spočiatku uchytil ako účtovník, neustále zahrabaný v kope dokumentov. Postupom času sa však Bača nedokázal ubrániť pocitu, že táto profesia pre neho nie je to “pravé orechové”.

„Pracoval som na účtovníckom oddelení. Veľa ľudí je nejakým spôsobom frustrovaných, keď žijú život, čo ich nebaví. A ja som to tak naozaj cítil, že niečo tam vonku mi uniká. Tak som sa v 26 rokoch rozhodol ísť na herectvo,“ odhalila známa seriálová hviezda. Juraj sa tak vybral po neľahkej ceste, kedy musel v pokročilejšom veku odznova hľadať novú cestu životom, avšak v tomto prípade sa dá skonštatovať, že toto rozhodnutie ľutovať nemusí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Juraj Bača

Zdroj: Fun rádio | Foto: Instagram/jurajbaca