Útla postavička, veľké prsia a veľké pery – vďaka týmto charakteristickým črtám si brunetku Simonu Butinovú ako jednu z málo účastníčok jojkárskej zoznamky Take Me Out určite pamätá i mnoho z vás. Výraznú Slovensku by ste však už dnes na ulici zrejme ani nespoznali, jej tvár vyzerá úplne inak ako za čias televíznej slávy.

Simona bola kvôli svojmu extravagantnému výzoru častokrát terčom kritiky, za čo mohli najmä jej neprirodzene veľké ústa. Málokto však vedel, že k nim prišla nedobrovoľne, a to spackaným zákrokom.

Nedávno sa ale brunetka vložila do rúk odborníčky, ktorá jej pomohla nielen s perami, ale i vizážou tváre – do jedlnotlivých častí jej aplikovala botox a výplňové materiály. Okrem toho sa Simča môže pochváliť aj zmeneným obočím, dotvárajúcim jej celkový nový výraz.

Simona Butinova

Dôkazom toho, že všetky dámy odviedli skvelú prácu, sú najnovšie fotky 27-ročnej krásky, ktorá sa v septembri uplynulého roka stala mamičkou svojho prvého bábätka – synčeka Maxima. Simona na nich pôsobí ako úplne nová a omnoho pôvabnejšia žena, pričom slovami chvály ju zahŕňajú aj jej sledovatelia na Instagrame.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simona.butinova