Krásna brunetka odštartovala svoju kariéru ako herečka, a to vo veľmi mladom veku. Možno aj to bol jeden z dôvodov, ktoré sa podpísali na jej duševnom zdraví. Z herectva neskôr presedlala na spev a s rastúcim úspechom prichádzali stresy, podrazy či šikanovanie.

 

Odvážna

Temné chvíle svojho života poodhalila Demi Lovato v televíznej šou Dr. Phila. Ešte pred šiestimi rokmi bojovala so závislosťou na alkohole, drogách, depresiami i psychickou poruchou, ktoré mohli vyústiť aj z jej detskej traumy. Keď mala iba sedem rokov, ostatné deti ju kvôli úlohe v v detskom seriáli „Barney and Friends“ začali šikanovať. Dievčatá, ktoré dovtedy považovala za svoje kamarátky, vymysleli petíciu za to, aby spáchala samovraždu.

demi lovato pokus o samovraždu

Malá Demi začala napokon hlúpo veriť ich slovám a zvažovať, či samovražda naozaj nie je dobrým riešením, ako ukončiť svoje trápenie. Ďalej v relácii priznala, že má mnoho ďalších bolestivých spomienok, o ktorých ale neplánuje hovoriť. Jej jediným želaním je, aby si ľudia uvedomili, že pokus o samovraždu, drogy alebo alkohol nie sú dobrým spôsobom, ako vyriešiť svoje problémy.

Ona svojich démonov napokon porazila a momentálne je už šiesty rok „čistá“, čo patrične oslávila na pódiu jedného z koncertov turné „Tell Me You Love Me“. Gratuloval jej aj DJ Khaled a krásna speváčka sa neubránila ani slzám. Len tak ďalej, dievča!

demi lovato samovrazda

demi lovato pokus o samovrazdu

demi lovato samovrazda

Zdroj: celebrityinsider.org | Foto: Instagram