Aj keď si Mary Havranová, hviezda seriálu Oteckovia či tanečného filmu Backstage svoje súkromie úzkostlivo stráži, na svetlo sveta prenikla informácia, ktorá hovorí o turbulentnej svadbe mladej herečky!

Ako uvádza denník pluska.sk, 23-ročná kráska z Čajkova (okr. Levice) povedala počas uplynulej soboty svoje životné “áno” partnerovi Adriánovi Bartalošovi, s ktorým tvorí pár iba zopár mesiacov. „Mala na sebe jednoduché biele šaty, detaily zdobené čipkou, nič preplácané. A vlasy si vypla hore, bola naozaj krásna,“ uviedol zdroj pre spomínaný denník, pričom doplnil, že svadby sa zúčastnilo približne 30 ľudí.

Mary by síce množstvo fanúšikov túžilo vidieť po boku seriálového veterinára Mareka Fašianga, no v súkromí podľahla čaru sympatického športovca, ktorý sa venuje cvičeniu Movement culture. I keď je dvojica spolu iba zopár mesiacov, veríme, že im to vydrží navždy a do manželského života im prajeme nekonečne veľa lásky! :)

Adrián Bartaloš

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram

 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)