Wladimir Klitschko je bezpochýb jedným z najslávnejších boxerov sveta, veď jeho meno poznajú muži i ženy všetkých vekových kategórií! Športovec už síce boxerské rukavice zavesil dávno na kliniec, no v časoch najväčšej slávy bol pre nejedného súpera obrovským postrachom! Na fotkách, ktoré najnovšie kolujú internetom, však tento borec vôbec nenaháňa strach, práve naopak! Ukrajinec ukázal svoju nežnejšiu tvár a z toho, milé dámy, pôjdete do kolien!

Ukrajinský športovec tvorí pár s americkou herečkou Hayden Panettiere, s ktorou má 4-ročnú dcéru Kayu, pričom cestu k spoločnému šťastiu mali naozaj tŕnistú. Ich vzťah bol od začiatku terčom posmeškov, ktorých zdrojom bol veľký výškový rozdiel medzi partnermi. Aby sme boli presné, Hayden meria sotva 153 cm, kým Wladko vyrástol do úctyhodných 198 cm. Po zásnubách a narodení spoločnej dcéry Kayi čelil pár ďalšej skúške, ktorou boli popôrodné depresie mladej herečky. Žial, ani na súčasných fotkách Hayden nevyzerá spokojná. Paparazzi mladú herečku zachytili, ako zádumčivo pozerá do vĺn či si číta knihu, no úsmev na jej tvári by ste hľadali márne!

Klitchko si na rozdiel od svojej ženy dovolenku na Barbadose užíva plnými dúškami, pričom sa venoval najmä dcére Kayi, z ktorej vyrástlo skutočne rozkošné dievčatko! Plážové fotky vyšportovaného boxera vás určite nenechajú chladnými, zvlášť, keď uvidíte s akou láskou sa venuje svojej dcérke!

Klitschkovci

Foto: Instagram, Twitter