Evelyn už aktuálne zarezáva na Farme, kde na poste moderátorky vymenila stálicu Kvetku Horváthovú. Nezanedbáva však ani svojich fanúšikov, ktorých pravidelne zaplavuje vtipnými príspevkami. Po paródii na letný makeup vám potrápi bránicu Evine nové zamilované video!

Komičke Eve Krámerovej alias Evelyn v týchto dňoch zaberá najviac času natáčanie reality show Farma, ktorou nás počas celej jej desiatej série bude sprevádzať. Napriek tomu, že názory na výmenu moderátorky sa líšia, my si myslíme, že táto veselá kopa dodá obľúbenému programu ešte väčší šmrnc a obohatí ju o poriadnu dávku humoru.

Ten nechýba ani v blondínkinom najnovšom videu, ktoré natočila spolu so svojím verným kamarátom, hercom Štefanom Martinovičom. Evelyn v rybárskych čižmách a s udicou v ruke vašu tvár nenechá chladnou, pričom keď uvidíte záverečné scény, oprskáte si, či už monitor na počítači, alebo displej na telefóne. Toto je proste najvtipnešie zamilované video, aké ste kedy videli! :D

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)