V prvej sérií šou Tvoja tvár znie povedome hviezdila ako Edith Piaf, Justin Bieber či Michael Jackson. V uplynulej časti sa krásna speváčka Emma Drobná predstavila všetkým divákom ako rozkošná tanečnica Andreja Bičana, kedy svojim kostýmom pôsobila ako bájna postavička z Teletubbies!

Je mladá, krásna a mimoriadne úspešná. Emma Drobná, ktorá žne od výhry v Superstar jeden úspech za druhým, sa objavila spolu s Barborou Švidraňovou v poslednej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome ako hudobný doprovod nenapodobiteľného Andreja Bičana. Speváčky navlečené do kurióznych kostýmov a’la Miley Cyrus pôsobili na pódiu skutočne neodolateľne a boli vskutku jedinečným spestrením celého programu. :)

1 2 4 5 6

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)