smiling european newborn baby in white hat

V tesnom závere roku 2016 pribudlo do celebritného sveta ďalšie prominentné bábätko. Malý anjelik, o ktorého pohlaví rodičia netušili do posledného momentu, sa narodil jednej z najpopulárnejších poprockových speváčok súčasnosti Pink a jej manželovi Careymu Hartovi. 

Po smutných správach, ktorých bolo za posledné dni viac než dosť, sa do sveta konečne dostala aj jedna radostná. Populárna speváčka Pink, ktorá je na hudobnej scéne už viac ako 15 rokov, má obrovský dôvod na radosť. 26. decembra totiž priviedla na svet svoje druhé dieťatko, o ktorého očakávaní dlho tušili len jej najbližší príbuzní a priatelia. Po tom, ako hudobná diva šokovala svojich fanúšikov oznámením o vysokom štádiu tehotenstva, sa iba pred pár hodinami pochválila skutočnosťou, že ich rodina sa už rozrástla o nového člena. K tatinovi tak pribudol ďalší mužský zástupca, ktorý sa vypýtal na svet tesne po najkrajších sviatkoch v roku. 37-ročná speváčka a 41-ročný motocyklový pretekár dali svojmu synovi meno Jameson Moon Hart.

Novopečení dvojnásobní rodičia tak majú tie najkrajšie sviatky a aj spolu s päťročnou dcérkou Willow zjavne budú mať i ten najradostnejší Nový rok. :)

Skladba Run, ktorú Pink napísala pre svoju dcéru Willow

Foto/Zdroj: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.