Veríme, že včerajší deň si dosýtosti vychutnali všetky detičky. Kým k niektorým zavítal Mikuláš nadránom, iné potešil počas dňa. Aj v prominentnej rodinke rapera Rytmusa a jeho manželky Jasminy bolo radosti na rozdávanie, o čo sa postaral samotný Patrik!

Odkedy sa Patrik Vrbovský zjavil na scéne, verejnosť ho eviduje ako drsného rapera, ktorý nemá najmenší problem s vulgarizmami či tvrdými odfajčmi. Po tom, čo sa ale stala súčasťou jeho života Jasminy Alagič, Paťo začal prejavovať aj svoju citlivejšiu stránku a tá sa snáď stisícnásobila po príchode ich synčeka Sanela.

jasmina rytmus sanel

Láska, ktorá vládne v rodine Vrbovských, je naozaj obrovská a trojica sa o ňu rada delí aj s ďalšími členmi famílie a blízkymi priateľmi. Počas 6. decembra sa tak všetci zišli v domčeku známej dvojice, aby spolu privítali Mikuláša. Ním sa na veľké prekvapenie stal práve Rytmus, ktorý rozdal prítomným detičkám sladké prekvapenie. Avšak keď sa s nimi lúčil, hudobníkov syn Sanel ako jediný za ním utekal a silno ho objal.

Jasmine sa tento nádherný okamih podarilo zachytiť aj na video, ktoré si nemohla nechať iba v súkromnom archíve. Pohľad na chlapčekovu reakciu rozhodne spustí nejednu slzičku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdorj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic